Les Destinations

Maak kans op parfum van Les Destinations

Met de parfum droom je weg naar verre oorden… Welke bestemming en haar geur zijn jouw favoriet?

Winactie Les Destinations parfum

3 geuren, 3 bestemmingen: Sumatra, Al-‘Ula en Madagaskar. Les Destinations vangt de sfeer van tropische wouden, woestijnrotsen en zonovergoten landschappen in krachtige uniseks parfums. Elke eau de parfum (50 ml) is een karaktervolle geurreis met tonen van lavendel, oudh, vetiver en bergamot.

Wil jij winnen? Santé geeft 3x parfum van Les Destinatons weg (t.w.v. €120). Vul hieronder het formulier in. Meedoen kan t/m 26 september 2025.

Win Les Destinations parfum


Beeld: Les-destinations.de

Uit andere media


Maaike van Oostveen

Maaike werkt sinds 2019 als (freelance) redacteur en content creator. Dit deed ze onder andere voor merken en titels als NTR, CosmoGIRL! en Corendon. Met een grenzeloze nieuwsgierigheid en veel enthousiasme schrijft ze voor Santé over alles wat het leven leuker, makkelijker en gezonder maakt. Als reisliefhebber haalt ze inspiratie uit verschillende culturen, terwijl haar liefde voor dieren en goede koffie haar dagelijkse geluksmomentjes vormen. Naast het creëren van inspirerende content voor Santé, is ze ook actief op TikTok of kan je haar tegenkomen op evenementen als hostess.

Meer van Maaike